Haber

İsveç’te Seksin Bir Spor Olduğunu Tanıyan Seks Federasyonu Kuruldu, Avrupa Seks Şampiyonası Düzenlenecek

Seksi bir spor olarak tanıyan tek ülke olan İsveç’te Seks Federasyonu kuruldu. Bununla da kalmayıp Avrupa Seks Şampiyonası’nın da yapılacağı açıklandı. Şampiyonaya katılacak olanlar 16 disiplinde yarışacak, resmi ve özel heyet puan toplayacak.

Dünyada seksi bir spor olarak kabul eden tek ülke olan İsveç, sıra dışı bir düzenlemeye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Seksin bir spor olarak kabul edilmesinin ardından Avrupa Seks Şampiyonası’nın Seks Federasyonu’nun kurulduğu ülkede yapılacağı açıklandı.

8 Haziran’da başlayacağı belirtilen organizasyona 20 ülkeden başvuru yapılırken, katılımcılar 16 disiplinde 45’er dakikalık temsillerle puanlanacak.

Yarışmacıların üst cinsiyete geçebilmeleri için kendilerine puan verecek bir grup kamu ve özel komiteden yeterli puan almaları gerekecek.

Yapılan açıklamaya göre; Düzenleme her cinsiyetten bireye açık olacaktır. Yarışmacılar farklı disiplinlerde yarışacak. Bazı; Vücudun çeşitli bölgelerine masaj, oral seks, dayanıklılık, görünüş poz performansı, mekan yaratıcılığı, dayanıklılık ve orgazm sayısı, en keyifli ve en sıkıntılı poz, en aktif çift…

İsveç Seks Federasyonu lideri Dragan Bratych, zihinsel ve fiziksel refahı desteklediği için seksin bir spora dönüştürülmesinin kaçınılmaz olduğuna inanıyor.

İsveç Seks Federasyonu, bir spor olarak seksin yaratıcılık, güçlü duygular, hayal gücü, fiziksel zindelik, dayanıklılık ve performans gerektirdiğini kabul eder.

Şampiyona, çeşitli Avrupa ülkelerinden katılımcılarla 8 Haziran 2023’te İsveç’in Göteborg kenti yakınlarında yapılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu